Ohnivý Kohút 2017 prilieta!

Milí priaznivci Feng Shui a čínskych horoskopov. Prečítajte si čo nás čaká v nadchádzajúcom roku – roku Ohnivého Kohúta, ktorý začína od 28.1.2017 a bude trvať až do 15.2.2018.

 

Čoskoro sa rozlúčime s búrlivou jazdou na horskej dráhe – rokom Ohnivej Opice. Bol to rok turbulentných zmien, pečené holuby rozhodne nepadali z neba do pusy, a stagnácia v rôznych oblastiach života mala skôr zničujúce účinky ako pozitívne. Svet sa hýbal vpred a to nepredvídateľne. V tomto roku omnoho viac ako v iných rokoch platilo: “človeče pomôž si sám, potom ti aj vesmír pomôže”.

Deti narodené v roku Ohnivej Opice budú úchvatné, veselé, súťaživé, vynaliezavé, múdre, ale aj nevypočítateľné a tak trochu nepolepšiteľné. Milí rodičia, nehnevajte sa na svoje malé Opičky, že si rozoberajú svoje hračky, oni len chcú vedieť, čo je vo vnútri. Fascinuje ich zisťovať, čo sa nachádza pod povrchom. Tak isto ako vás bude fascinovať odkiaľ sa berú všetky tie ich všetečné otázky a to nonstop. Možno práve z vášho dieťatka vyrastie budúci vodca, vynálezca alebo zlepšovateľ. Ohnivé Opičky sú najenergickejšie, ale aj tvrdohlavé a hádavé. Majte s nimi veľa trpezlivosti, stojí to za to.

 

Aký bude rok 2017?

 

Skôr ako sa odhodláte k nejakému závažnému rozhodnutiu, najskôr si všetko dobre premyslite, zvážte, overte a až potom konajte. Pýcha predchádza pád, preto riskantné a nepremyslené obchody môžu spôsobiť sklamanie a neželaný výsledok. Opatrnosť je na mieste, takýmto prístupom môžete prežiť nadchádzajúci rok bez väčších problémov. V tomto roku je lepšie sa držať overených a praktických ciest a plány ako rýchlo a ľahko zbohatnúť si radšej odložte na neskôr. Bude nutné vynaložiť omnoho viac úsilia a energie na dosiahnutie cieľov, ale nezúfajte, pôjde to. Čaká nás optimistický rok, a Kohút to “vie s peniazmi” takže komu sa nelení, ten zožne peknú úrodu.

V oblasti lásky bude tento rok ako sám Kohút, vášnivý a intenzívny. V trvalých zväzkoch bude vládnuť harmónia a dôkazy nehy od lojálneho Kohúta opačné pohlavie budú tešiť celý rok.

Po pracovnej stránke sa bude dariť hlavne ľuďom, ktorý sa o svoje výsledky zaslúžia tvrdou a systematickou prácou.

Deti narodené v roku Kohúta budú veľmi iniciatívne, činorodé, vynikajúci študenti, niekedy až puntičkári. Bývajú veľmi kritické voči svojmu okoliu, ale to len pre to, že Kohút má veľký zmysel pre spravodlivosť a česť. “Šéfovský talent” sa v nich nezaprie už v mladom veku, takže ak si nedáte pozor, vaše malé kuriatko vám začne riadiť život.

 

Tento rok bude priaznivý pre ľudí narodených v znamení: Kohúta, Byvola, Draka a Hada. Konečne si polepší aj Tiger a Myš. Opica, Ovca a Prasa prejdú pomerne neutrálne nasledujúcim rokom. Náročnejšie chvíle môžu zažiť Zajac, Kôň a Pes.

 

A ešte jedna vec k sviatočnému menu, na 28. Januára 2017 si určite nechystajte žiadnu hydinu, nechcete predsa nahnevať prichádzajúceho Kohúta ☺

Želám vám veľa úspechov, lásky a porozumenia!